Easy 2 Lease. Profesjonalny leasing dla firm.

Odwiedź nas w biurze

Ul. Kamienińskiego 47, Kraków

Godziny pracy

Pon-pt: 9.00-17.00

Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Zyskaj mobilność dzięki najmowi długoterminowemu.

Wynajem długoterminowy to zdobywający coraz większą popularność sposób na korzystanie z samochodu bez konieczności jego zakupu. 

Dzięki temu prostemu rozwiązaniu firmy mogą powiększyć flotę swoich pojazdów bez konieczności zamrażania środków finansowych na ich zakup. Po zakończeniu trwania umowy pojazd można oddać i po podpisaniu kolejnej umowy – otrzymać nowy pojazd.

Jest szczególnie popularny wśród mniejszych firm, dla których priorytetem jest zakup innych środków produkcji: urządzeń, maszyn, wyposażenia czy licencji. Gdy pojawia się konieczność posiadania firmowego samochodu, właściciele niejednokrotnie wolą wynająć pojazd zamiast rezygnować z wydatków istotniejszych z punktu widzenia firmy.

W codziennej praktyce wynajem nie różni się od leasingu operacyjnego: pojazd nie stanowi własności firmy, jednak służy mu w realizacji celów biznesowych. Jednocześnie koszty ubezpieczenia czy regularnych serwisów mogą być pokrywane przez instytucje finansująca.

W zamian za udostępnienie pojazdum, przedsiębiorca płaci miesięczną ratę. Jest ona stosunkowo niska, ponieważ de facto wynosi tyle, ile utrata wartości pojazdu. Dlatego częstokroć przedmiotem wynajmu są samochody klasy premium, które po zakończeniu trwania umowy wymieniane są na nowe.

Skontaktuj się z Easy2Lease i przekonaj się jak możesz niskim kosztem zyskać mobilność dzięki najmowi długoterminowemu.

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Leasing finansowy

Zyskaj elastyczność finansową i zwiększ możliwości swojej firmy dzięki leasingowi finansowemu.

Napisz do nas

Wypełnij krótki formularz, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą.