Easy 2 Lease. Profesjonalny leasing dla firm.

Odwiedź nas w biurze

Ul. Kamienińskiego 47, Kraków

Godziny pracy

Pon-pt: 9.00-17.00

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

To zależy od rodzaju oferty. Przeważnie leasing operacyjny trwa od 24 do 72 miesięcy, a leasing finansowy: od 6 do 72 miesięcy. W przypadku samochodów ciężarowych okres leasingowania wynosi od 24 do 60 miesięcy.

Opłata wstępna może wahać się od 0 do 45% wartości leasingowanego sprzętu.

Przeważnie w leasing brane są samochody osobowe, ale są firmy kupujące skutery, skutery śnieżne, motory, quady lub pojazdy dostawcze o DMC do 3,5 tony.

Opłata wstępna może wahać się od 0 do 45% wartości leasingowanego sprzętu.

Niekoniecznie! Często przedmiotem leasingu jest sprzęt używany, w przypadku pojazdów nietypowych nawet kilkunastoletni.
Co do zasady cały sprzęt niezbędny do funkcjonowania Twojej firmy. Mogą być to maszyny i urządzenia nowe i używane.

W większości przypadków instytucje finansujące warunkują przyznanie leasingu od prowadzenia działalności przed minimum 12, a w przypadku sprzętu medycznego – nawet 18 miesięcy.

To zależy od sytuacji. Przykładowo w przypadku starania się o leasing paneli fotowoltaicznych konieczne jest dostarczenie specyfikacji technicznej  przedmiotu leasingu. 

To zależy od umowy. Wiele instytucji finansujących wymaga ubezpieczenia przedmiotu leasingu. W takim przypadku nasi Partnerzy z Capital Brokers Insurance Group są gotowi do pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Nasi partnerzy z V1Rage są gotowi pomóc w wyborze najkorzystniejszej oferty zakupu samochodu biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, możliwości finansowe oraz dostępność pojazdów na rynku.