Easy 2 Lease. Profesjonalny leasing dla firm.

Odwiedź nas w biurze

Ul. Kamienińskiego 47, Kraków

Godziny pracy

Pon-pt: 9.00-17.00

Leasing finansowy

Leasing finansowy

Zyskaj elastyczność finansową i zwiększ możliwości swojej firmy dzięki leasingowi finansowemu.

Leasing finansowy to atrakcyjna dla tradycyjnego finansowania. Poznaj jego zalety i dowiedz się, jak może na nim skorzystać Twoja firma!

Leasing finansowy został stworzony głównie z myślą o zakupie środków trwałych i przedmiotów znacznej wartości. Podstawą tego instrumentu jest umowa, w myśl której leasingodawca – czyli instytucja finansująca – przekazuje leasingobiorcy – czyli nabywcy – w używanie pewien przedmiot w zamian za określoną opłatę. 

Dzięki temu przedsiębiorca może poprawić swoje możliwości produkcyjne lub świadczyć usługi z wykorzystaniem sprzętu, na który bez leasingu nie mógłby sobie pozwolić. 

Leasingobiorca wpisuje przedmiot umowy do środków trwałych swojej firmy, przez co korzysta z odpisów amortyzacyjnych dodatkowo zaliczając do kosztów część odsetkową raty leasingowej. 

Leasingu finansowy jest traktowany jako forma dostawy towarów dlatego stawka podatku VAT jest identyczna jak dla przedmiotu leasingu.

Najczęściej umowa leasingu zawierana jest na okres 12 miesięcy i więcej. Wraz z ostatnią ratą leasingową prawo własności kupionego przedmiotu przechodzi na Twoją firmę.

We współpracy z Easy2Lease możesz wziąć w leasing między innymi: samochody osobowe i ciężarowe, pojazdy budowlane, sprzęt komputerowy oraz medyczny. 

Zyskaj elastyczność finansową i zwiększ możliwości swojej firmy dzięki leasingowi finansowemu. Postaw na nowoczesne rozwiązania optymalizując koszty. Postaw na Easy2Lease!

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Więcej artykułów

Napisz do nas

Wypełnij krótki formularz, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą.